Menu

Servis a opravy plynových spotřebičů

Víme, že ne každý hned běží s porouchaným spotřebičem do opravy. Ale servis a opravy plynových spotřebičů neodkládejte. Zemní plyn vytváří se vzduchem třaskavou směs a každý únik či netěsnost jsou nebezpečné. Toto nebezpečí známe, proto nikdy nenecháváme zákazníky čekat. Prodleva se určitě nevyplatí. Zvlášť například v zimní sezoně. Je opravdu nepříjemné, když vám selže plynový kotel a venku jsou teploty pod mrazem. Obraťte se na naši službu – servis a opravy plynových spotřebičů.

A co všechno opravíme a co pro vás uděláme?

  • Plynové kotle
  • Plynová topidla
  • Plynové ohřívače vody
  • Čištění plynových spotřebičů
  • Kontroly plynových spotřebičů
  • Revize plynových spotřebičů

I při malém úniku plynu nás okamžitě zavolejte

Pokud zjistíte i drobný únik plynu, zavolejte náš servis a opravy plynových spotřebičů. Přestože plynové společnosti míchají do zemního plynu zapáchající látku, abyste únik plynu vždy poznali, někdy to není snadné. Proto jsou důležité i pravidelné roční kontroly. Při nich se odhalí i drobné netěsnosti. Nečekejte až na povinnou revizi jednu za tři roky. Jestliže se někdy stane, že závada na některém jiném spotřebiči vám časem přestane vadit, u plynu to nesmíte nechat být. Volejte vždy servis a opravy plynových spotřebičů.

Plynové spotřebiče si neopravujte sami

Závady na plynových spotřebičích si nikdy neopravujte sami. Možná k tomu máte blízko a myslíte si, že opravu plynového kotle zvládnete. Ale nedělejte to. Na to je náš servis a opravy plynových spotřebičů. Naši odborníci znají svoji práci dokonale a za správnou opravu nesou odpovědnost. Když je oprav už moc, přemýšlejte o novém plynovém kotli. Moderní zařízení jsou vysoce úsporná a díky tomu hodně ušetříte. Podívejte se také na prodej plynových spotřebičů.

Kontaktní formulář
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracovanim osobních údajů.