Menu

Prodej a montáž

Ještě jste si nevybrali vhodný plynový kotel? Nebo máte plynové topidlo a uvažujete o jeho náhradě? Dnes se už opravdu vyplatí pořídit si plynové kotle, které vám zajistí pohodlné topení a současně i ohřívají vodu. A na plynu můžete i vařit. Pokud slýcháte o slevách – tak je to jako tři v jednom. Jde o komfortní palivo, které je ekologické a pořád si udržuje skvělý poměr vzhledem k ceně, výkonu a téměř bezstarostného provozu. Obraťte se na náš prodej plynových spotřebičů, vyberte si vhodný typ, a pokud se nevyznáte v technických parametrech, kontaktujte naše odborníky.

Podle čeho vybírat vhodný typ plynového kotle

  • Podle účelu využití (topení, ohřev vody)
  • Podle výkonu
  • Podle připojení kouřovodu (do komína nebo na fasádu)
  • Podle umístění

Váš plynový kotel musí mít i správný výkon

Pokud se rozhodujete pro plynový kotel, rozhodně se vyplatí s ním současně ohřívat vodu. Je to velmi pohodlné a dnešní plynové kotle s takovým využitím počítají. Náš prodej plynových spotřebičů vám doporučí vhodný typ pro vaši domácnost. Musíte totiž posoudit a vypočítat výkon, který budete potřebovat. Jiný kotel budete potřebovat pouze na topení nebo na topení a ohřev vody. Musíte posoudit stavební možnosti objektu – zda máte komín nebo instalujete kouřovod na fasádu. Pak už si vyberete, zda kotel bude stát na zemi nebo jej pověsíte na stěnu.

Hitem jsou kondenzační kotle

Opravdovým hitem mezi plynovými spotřebiči jsou kondenzační plynové kotle. Náš prodej plynových spotřebičů má v sortimentu tato zařízení od všech hlavních výrobců. Tyto kotle výrazně šetří vaše peníze. Mají totiž účinnost vyšší než 100 procent. Využívají energii ze zplodinových výparů. Klasické plynové kotle dosahují účinnosti kolem 90 procent. A to je na peněžence znát. Zajistíme nejen prodej plynových spotřebičů, ale i montáž plynových spotřebičů či servis a opravy plynových spotřebičů.

Kontaktní formulář
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracovanim osobních údajů.