Menu

Další služby

Nechcete si jen koupit plynový kotel či další plynové spotřebiče, ale chcete zároveň kompletní zajištění topení? To není problém. Zajistíme vám vše, co souvisí s topením a ohřevem vody. Jestliže si do bytu či domu kupujete nový kotel na topení, znamená to, že budete potřebovat rozvody vody, rozvody plynu a vše napojit do systému, který bude fungovat. O veškeré plynařské i vodovodní práce se postaráme, protože to s topením souvisí. Nemusíte už volat na každou práci někoho jiného. V naší nabídce jsou kompletní plynařské a topenářské práce.

Zajistíme kominické práce a revize plynu a elektřiny

Kouřovody plynových kotlů či jiné plynové spotřebiče, které využíváte k topení, musíte napojit na komín či vyvést turbo komínkem na fasádu. To však musí posoudit kominík, zda se to ve vašem objektu hodí, či zda máte vhodný komín. Zajistíme vám proto kominické práce. Každý kotel musíte napojit na elektřinu, i to pro vás zajistíme, takže se o to nemusíte starat. Ale nejde jen o rozvody plynu a rozvody vody, zajistíme také revizi plynových zařízení i revizi elektřiny.

Provádíme měření oxidu uhelnatého i oxidů dusíku

Systémy, které využívají zemní plyn k topení a ohřevu vody jsou bezpečné, ale neobejdou se bez pravidelné kontroly. Staré a neudržované plynové spotřebiče mohou produkovat nebezpečný oxid uhelnatý nebo tvořit oxidy dusíku. Přestože při spalování plynu vzniká podstatně méně nebezpečných zplodin než u jiných paliv, některé závady to mohou změnit. Proto vám zajistíme přesné měření oxidů uhelnatého a oxidů dusíku, abyste neměli žádnou starost. Nenechte si ohrozit životní prostředí. My vám je zkontrolujeme.

Kontaktní formulář
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracovanim osobních údajů.