Menu

Montáž plynových spotřebičů

Vybavujete si byt či dům plynovými spotřebiči? Pořizujete si nový plynový kotel, topidlo nebo nahrazujete stará zařízení? Poskytujeme odbornou montáž plynových spotřebičů. Už to nelze dělat amatérsky jako kdysi. Podle zákona jsou k tomu vhodní pouze vyškolení a certifikovaní odborníci. A to jsme my. Nehody a neštěstí spojené s plynem si vyžádaly přísná pravidla pro montáž plynových spotřebičů a jejich servis. Ani uvedení plynového spotřebiče do provozu není jednoduché. Dnešní kotle jsou komplikované, a pokud chcete, aby vše běželo automaticky, je nutné mechanismy přesně nastavit.

Máme pro montáž certifikát a své pracovníky pravidelně školíme

Pokud si objednáváte montáž plynových spotřebičů, vždy si ověřte, zda má firma oprávnění tuto činnost vykonávat. My máme potřebné certifikáty a své pracovníky pravidelně školíme. Spolupracujeme s renomovanými výrobci plynových spotřebičů, kteří si prověřují, zda dodržujeme bezpečnou montáž plynových spotřebičů podle jejich návodů. Zajistíme i demontáž starého spotřebiče a jeho ekologickou likvidaci. Kontaktujte nás.

Plynový spotřebič napojíme a prověříme jeho funkci

A v čem montáž plynových spotřebičů spočívá? Nový výrobek vám přivezeme, rozbalíme a připravíme k montáži. Napojíme ho na stávající rozvody plynu, vody a elektřinu. Spotřebič napojíme na komín nebo na turbo odvod na fasádu. Vyzkoušíme ho a znovu prověříme těsnost všech spojů. Montáž plynových spotřebičů zahrnuje i uvedení do provozu, přitom uděláme vstupní revizi. Seznámíme vás s obsluhou a údržbou a potvrdíme vám záruční list. Popřejeme vám bezporuchový provoz, ale vždycky se můžete obrátit na náš servis a opravy plynových spotřebičů.

Kontaktní formulář
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracovanim osobních údajů.