Menu

Služby

Může se stát, že vám plynové topidlo přestane topit nebo se kotel ze záhadných důvodů porouchá? S tím musíte počítat zejména u starších výrobků. Ale nebojte se. Poskytujeme spolehlivý servis a opravy plynových spotřebičů, protože víme, jak je to nepříjemné například v zimě. Rozhodně se nevyplatí, abyste si servis a opravy plynových spotřebičů dělali sami. Možná jste technický typ, ale nechte to raději na nás. Známe mechanismus i princip zařízení, máme dlouholeté zkušenosti a snadno si opatříme náhradní díly.

Prodej plynových spotřebičů – poradíme, co je pro vás nejvýhodnější

Máme v malíku i prodej plynových spotřebičů. Známe různé typy a víme, kde jsou jejich výhody či slabiny. Ne pro každý byt či dům se hodí všechny kotle. Poradíme vám, jaký typ s ohledem na cenu se pro vaše bydlení hodí nejvíce. Chcete dát přednost tradici a vybrat si stacionární plynový kotel, nebo dáte přednost nejmodernějším kondenzačním kotlům? To je skutečně bomba! Jejich účinnost je přes 100 procent, to se ani nechce věřit. Vrací do systému i teplo, které by jinak uteklo spolu se spalinami. Prodej plynových spotřebičů u nás – to jsou užitečné rady pro nejvýhodnější řešení.

Montáž plynových spotřebičů našimi odborníky – záruka spolehlivosti

A co vám ještě nabídneme? Samozřejmostí je montáž plynový spotřebičů. To chce vždycky odborníka, který posoudí vaše stavební a prostorové možnosti a zajistí, že kotel bude opravdu fungovat. Když si koupíte plynový spotřebič, chcete, aby co nejdříve fungoval, abyste jej co nejdříve mohli používat. Spolehněte se proto na naši rychlou montáž plynových spotřebičů. Máme potřebné certifikáty a naši technici se pravidelně školí u výrobců. Obraťte se na nás.

Kontaktní formulář
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracovanim osobních údajů.